Systemy bezpieczeństwa

Nadmierna prędkość pojazdów poruszających się po drogach wewnętrznych dużych obiektów przemysłowych jest bardzo dużym problemem. W naszej ofercie posiadamy tablice radarowe oraz laserowe mierniki prędkości wraz z rejestracją zdjęć oraz wideo, które skutecznie poprawiają kulturę jazdy kierowców.

Zarówno pracownicy, jak i dostawcy czy wykonawcy nie przestrzegają przepisów i łamią dopuszczalną prędkość (20 km/h). Dostarczamy efektywne radarowe wyświetlacze prędkości (tablice radarowe), które wskazują prędkość pojazdu oraz ograniczenie prędkości.

Dlaczego warto zainwestować w radarowy wyświetlacz prędkości?

Najważniejsze zalety tablicy radarowej viasis:

  • tablica wyświetla prędkość kierującego oraz ograniczenie prędkości na danym odcinku drogi
  • tablica radarowa wyświetla dowolne treści i grafik, które może skonfigurować użytkownik samodzielnie. Różne treści i grafiki będą się wyświetlać w zależności od poziomu przekroczenia prędkości np. „MANDAT 500 zł 10 PUNKTÓW KARNYCH” (radar z mandatami)
  • Wyświetla uśmiechniętą lub smutną buźkę w zależności od tego czy dopuszczalna prędkość została przekroczona
  • Różne ustawienia parametrów w zależności od godziny i pory dnia (do 5 rodzajów ustawień)
  • Różne ustawienia parametrów w zależności od godziny i pory dnia (do 5 rodzajów ustawień)tablica wyświetla na zmianę ograniczenie prędkości oraz prędkość poruszania się pojazdu
  • Pomiar i zapis pomiarów natężenia ruchu drogowego z dokładnością do 1 sekundy
  • Pomiar natężenia ruchu w obu kierunkach jazdy
  • Komunikacja Bluetooth – użytkownik otrzymuje bezpłatnie oprogramowanie do bezprzewodowego zarządzania wskazaniami i ustawieniami tablicy za pomocą komputera, tabletu lub smartfonem (z OS Android)
  • 3-cyfrowy wysokiej jakości wyświetlacz LED o wysokiej wydajności z automatyczną regulacją jasności (wysokość cyfr 32,5 cm)
  • zasilanie tablicy panelem solarnym, z 230V lub z akumulatora (do 10 dni na jednym ładowaniu)

Radarowy wyświetlacz prędkości może zostać uzupełniony o kamerę do rejestracji obrazu. Przekroczenie dopuszczalnej prędkości rozpoczyna nagrywanie sekwencji obrazów, które są przechowywana wraz z informacją o prędkości, dacie i czasie wykroczenia. Zapisy te mogą być pobierane przez sieć lub wysyłane bezpośrednio na wskazany adres jako wiadomość E-mail do ochrony, punkty pobierania / oddawania przepustek itp.

Łatwa instalacja

Radarowy wyświetlacz prędkości można zainstalować na dowolnej istniejącej infrastrukturze lub w wersji mobilnej na przewoźnym wózku z kółkami (remont dróg, zwężenia, drogi wewnętrzne).

Ostrzegaj kierowcę!

3-cyfrowy wyświetlacz LED wyświetli prędkość pojazdu, ograniczenie prędkości i upomni kierowcy żeby zwolnił lub mu podziękuje uśmiechem!

KOMUNIKACJA I KONFIGURACJA

Pobieraj dane statystyczne i konfiguruj tablicę dowolnie za pomocą Bluetooth lub przewodowo na komputerze, tablecie lub smartfonie (Android).

Rejestruj wykroczenia kamerą!

Radarowy wyświetlacz prędkości może zarejestrować zdjęcia pojazdu, który przekroczył prędkość i w ułamku sekund wysłać je przewodowo lub bezprzewodowo do ochrony!